Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Zajišťujeme rychlou dopravu na více než sto zemích světa. Obvykle všechny objednávky jsou připraveny a odeslány ven a asi do 2 pracovních dnů. Poštovné a balné poplatky spoléhají na počtu položek zakoupených a způsobu dodáním, která si vyberete. Použití úroveň služeb, které jste žádané a vaši vzdálenosti našem dstribution centra, organická hovězí použít alternativní přístup k lodi si get. Počasí zpoždění nebo jiné faktory mimo naši kontrolu, mohou mít vliv na dodací lhůty a tak jsou nekontrolovatelné.

Kdy bude moje objednávka loď?
Poté, co obdržíme vaši platbu, budeme loď balík ze skladu do dvaceti čtyř hodin a poslat sledovací číslo do e-mailu.

Jak lze vysledovat svou vlastní objednávku?
Jakmile bude vaše get dodáván, obdržíte e-mail od nás. V tomto elektronické pošty, by měla existovat kontrola informace o svých svazků, stejně jako webové stránky, kde můžete sledovat svůj nákup.

Zrušení
Pokud si přejete zrušit svůj vlastní řád, musíte nás okamžitě e-maily. 25% storno Cena platí. Většina pořadí umístí jsou odesílány uvnitř 1-2 dnů od data nákupu. Posíláme objednávky nelze zrušit.

výnos
V nepravděpodobném oslav výrobní vady, bychom nahradit / opravit produkty zcela zdarma k zákazníkovi. Poslat zpět položky, musíte nás e-mail a informovat nás o důvodu. Budeme a pak vám poskytne další pokyny. Zboží musí být vrátil do 8 éře datum přijetí: neopotřebenými a musí obsahovat každý z originálního balení, stejně jako štítky. Veškeré náklady na dopravu spojené s vrátit zboží je povinnost spotřebitele.

výměny
Vyměňovat si produkt, měli byste nám e-mail a znamenají jedním z důvodů. Budeme pak vám poskytne další pokyny. Zboží by mohlo být vyměněny do 7 dnů ode dne příjmu za předpokladu, že mají tendenci být nenošené av původní problém se všemi původní prezentace a etiket. Při návratu položku s výměnou, mějte jméno, adresu, kontaktní číslo svého a instrukce jsou jasně označeny. Jen asi bude veškeré náklady na dopravu spojené s konkrétním výměny zboží v kompetenci zákazníka.
zpět
pay
Copyright ©2020 www.gabiony-bouse.cz Powered by